REC FEST v novém roce

Doufáme, že jste si Vánoce a oslavy nového roku užili a pořádně si odpočinuli. I náš tým si dal kratičkou regenerační přestávku. Nicméně jsme okamžitě po skončení svátků pokračovali v přípravách.

Rádi bychom vám připomněli, že stále můžete přihlásit své filmy! Stačí si pouze rozkliknout záložku PŘIHLÁŠKA FILMU a vyplnit potřebné údaje. 🙂 Přihlašování filmů se pomaličku začíná blížit ke konci. Takže neváhejte!

Co se událo za poslední dny? Navázali jsme spolupráci s MyAirBridge. Jedná se o virtuální úložiště, kam můžete nahrát své dokumenty a následně je poslat. No a díky nim můžete nahrát svůj film přímo na naše úložiště (recfest.myairbridge.com) kde se nám filmy ukládají. Jsme velmi rádi za tuto spolupráci a doufáme, že tohle není naposled.

MÁME PLAKÁT! A vy se můžete v ikonce článku kouknout na první sneak peak našeho vizuálu. Doufáme, že se vám bude po úplném odhalení líbit.

Nebojte se. Ani ostatní složky týmu nezahálely. Guest service finišuje se sestavováním poroty, doprovodný program vymýšlí nejlepší aktivity a výzdobu a programové oddělení sbírá filmy nejen od nás, ale také ze zahraničních škol. A dokonce vám vymýšlíme nový merch. Na tohle všechno a mnohem více se může těšit.

Doufáme, že si užíváte první měsíc školy naplno a bez problémů. Všem přejeme úspěšný konec zimy. Ať už vás čeká konec zkouškového období, pololetní uzavírání známek nebo třeba přípravy na maturitu.

S láskou,

Váš REC FEST tým