REC FEST progress aneb festivalové novinky

Někdo to rád krátké. Aneb téma pro čtvrtý ročník „Festivalu krátkých studentských filmů REC FEST“. To není ale jediná novinka, která na vás čeká. A že se toho za poslední měsíc a fous událo spoustu věcí.

Předně se stanovilo definitivní datum konání na třetí březnový týden, konkrétně na 14. – 16. 3. 2017. Místem konání letošního roku se stala aula Academia Centra UTB. V přilehlém atriu bude probíhat bohatý doprovodný program, na kterém již pilně pracujeme. Máme také již předběžnou sestavu poroty, jejíž složení bude pro vás tajemstvím. Alespoň zatím. Ale nebojte, všechna jména vám budou odhalena. Teď vám můžeme jen prozradit, že bude složena z odborníků na slovo vzatých, a to profesionálních tvůrců. Naše šikovné grafičky právě teď dolaďují letošní vizuál. A zatím to vypadá opravdu dobře. Nesmíme také zapomenout na výrazný krok kupředu. Přeložení webu do angličtiny.

Nejpodstatnější událostí je jednoznačně spuštění přihlášek. Takže pokud máte film, který chcete přihlásit, směle do toho! Stačí si rozkliknout sekci PŘIHÁŠKA a vyplnit všechny potřebné údaje.

My, organizátoři festivalu, za sebe nejraději necháváme promlouvat výsledky naší práce. Proto se mnohdy stává, že nás lidi podle jména nepoznají. Jelikož si myslíme, že by nebylo vůbec špatné ukázat vám, kdo všechno se skrývá v zákulisí REC FESTu, rozhodli jsme se naběhnout do ateliéru a zvěčnit se na týmové fotce. Jak to dopadlo, se můžete přesvědčit sami v sekci O NÁS. Doufáme, že z fotky bude vyzařovat to, jak moc jsme si to užili.

Doufáme, že se těšíte tak jako my,

Váš REC FEST tým 🙂