Jsme zpět!

Věděli jste, že není jisté, zda netopýři vůbec vidí? Co ale jisté je, že vy vidíte správně. Ano, náš REC FEST opět ožívá. Parta skvělých lidí už teď vymýšlí, čím Vás v nadcházejícím ročníku festivalu zaujme, nachne a snad i pobaví.

Od posledního ročníku REC FESTu s tématem „Tenhle film není pro starý“ jsme už stihli navštívit o pár filmových akcí víc a jsme zase o něco moudřejší. Například Mezinárodní Festival Dokumentárních Filmů v Jihlavě. Doufáme, že naše nově nabité zkušenosti budou ku prospěchu a opět zvednou pomyslnou laťku úrovně o něco výš. Také věříme, že si především Vy užijete festival o něco více, než v minulých letech. Protože, co by to byl festival bez šťastných festivalových návštěvníků. No ne? Všechny sekce našeho týmu už jedou na plné obrátky a věřte, že letos to bude hukot!

Natěšení a plní elánu se neohroženě pouštíme do našich, mnohdy nesnadných, úkolů. Momentálně ladíme téma, snažíme se pro Vás vymyslet ten nejlepší doprovodný program, pracujeme i na designu a dalších neméně důležitých záležitostech, tolik nezbytných pro uskutečnění REC FESTu. Můžete se například těšit na nové soutěže o ceny spjaté s filmem. Více informací budeme zveřejňovat postupně. Proto nezapomeňte sledovat naše webové stránky.

Pokud byste měli nějaké postřehy, přání či připomínky, neváhejte a kontaktujte nás na našem emailu: press@recfest.utb.cz. Všechny aktuální informace najdete na našich facebookových stránkách. A nezapomeňte sledovat také náš instagram @recfest. Najdete zde nejen fotky z minulých příprav, ale také nějaké ty sneak peaky z letoška.

Těšíme se na Vás opět v březnu,

Váš nadšený REC FEST tým